SIM SIM DOVANOS

Grąžinimo politika

Jūs turite teisę atšaukti savo užsakymą per 30 dienų nenurodydami jokios priežasties.

Užsakymo atšaukimo terminas yra 30 dienų nuo prekės gavimo dienos arba kai jūsų paskirta trečioji šalis, kuri nėra vežėja, perima pristatytą prekę.

Norėdami pasinaudoti savo teise atšaukti sutartį, turite apie tai informuoti mus aiškiu pareiškimu.

Apie savo sprendimą galite pranešti mums El. paštu: simsimdovanos@gmail.com

Mes grąžinsime jums pinigus ne vėliau kaip per 30 dienų nuo tos dienos, kai gausime grąžinamas prekes. Mes naudosime tas pačias mokėjimo priemones, kurias naudojote užsakymui, ir jums nebus taikomi jokie mokesčiai už tokį grąžinimą.

Grąžinimo sąlygos:

Kad prekes būtų galima grąžinti, įsitikinkite, kad:

Prekės buvo perkamos per paskutines 30 dienų

Prekės yra originalioje pakuotėje

Negalima grąžinti šių prekių:

Prekių tiekimas pagal jūsų specifikacijas arba aiškiai suasmenintas.

Prekių, kurios pagal savo pobūdį netinka grąžinti, tiekimas, pavyzdžiui, prekės, kurios greitai pablogėja arba kurių galiojimo laikas pasibaigęs.

Prekių, kurios dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių netinka grąžinti, tiekimas ir buvo uždarytos po pristatymo.

Prekių tiekimas, kurios po pristatymo pagal savo pobūdį yra neatskiriamai sumaišytos su kitomis prekėmis.

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti grąžinti bet kokias prekes, kurios neatitinka aukščiau nurodytų grąžinimo sąlygų.

Prekių grąžinimas

Jūs esate atsakingi už prekių grąžinimo mums išlaidas ir riziką. Prekes turėtumėte siųsti asmeniškai susisiekus El. paštu ir nurodytu adresu.

Mes negalime būti atsakingi už prekes, kurios buvo sugadintos ar pamestos grąžinant. Todėl rekomenduojame apsidrausti ir sekti pašto paslaugą. Negalime grąžinti pinigų be faktinio prekių gavimo arba gauto grąžinimo įrodymo.

Dovanos:

Jei perkant prekės buvo pažymėtos kaip dovana ir tada išsiųstos tiesiai jums, gausite dovanų kreditą už grąžos vertę. Gavus grąžinamą prekę, jums bus išsiųstas dovanų kuponas.

Jei įsigyjant prekes nebuvo pažymėta kaip dovana arba dovanos davėjas pats išsiųs užsakymą, kad vėliau jums padovanotų, mes grąžinsime dovanų gavėjui.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie mūsų grąžinimo ir grąžinimo politiką, susisiekite su mumis el. Paštu simsimdovanos@gmail.com

Norite pamatyti kaip mums sekasi?

Sekite mus socialiniuose tinkluose
Kontaktai
SVARBIOS NUORODOS

+370 673 30 822