SIM SIM DOVANOS

Terminai ir sąlygos

Sveiki atvykę į „Sim sim dovanos“!

Šiose sąlygose išdėstytos „Sim sim dovanos“ svetainės, esančios adresu simsimdovanos.com, naudojimo taisyklės ir taisyklės.

Kreipdamiesi į šią svetainę, mes manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Nebesinaudokite „Sim sim dovanos“, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Slapukai:

Svetainė naudoja slapukus, kad padėtų suasmeninti jūsų patirtį internete. Prisijungę prie „Sim sim dovanos“ sutikote naudoti reikiamus slapukus.

Slapukas yra tekstinis failas, kurį į kietąjį diską įdeda tinklalapio serveris. Slapukai negali būti naudojami programoms paleisti ar virusams pristatyti į jūsų kompiuterį. Slapukai jums yra priskirti unikaliai ir juos gali skaityti tik žiniatinklio serveris iš domeno, kuris jums išdavė slapuką.

Mes galime naudoti slapukus, norėdami rinkti, saugoti ir sekti informaciją statistiniais ar rinkodaros tikslais, kad galėtume valdyti mūsų svetainę. Jūs turite galimybę priimti arba atmesti pasirenkamus slapukus. Yra keletas būtinų slapukų, kurie yra būtini mūsų svetainės veikimui. Šiems slapukams nereikia jūsų sutikimo, nes jie visada veikia. Atminkite, kad sutikdami su privalomais slapukais, jūs taip pat sutinkate su trečiųjų šalių slapukais, kurie gali būti naudojami per trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, jei naudojatės tokiomis paslaugomis mūsų svetainėje, pavyzdžiui, trečiųjų šalių pateiktas ir integruotas vaizdo rodymo langas į mūsų svetainę.

Licencija:

Jei nenurodyta kitaip, „Sim sim dovanos“ ir (arba) jos licencijos išdavėjai turi intelektinės nuosavybės teises į visą „Sim sim dovanos“ medžiagą. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Tai galite pasiekti naudodami „Sim sim dovanos“ asmeniniam naudojimui, laikydamiesi šiose sąlygose nustatytų apribojimų.

Tu neturėtum:

Nukopijuokite arba iš naujo paskelbkite „Sim sim dovanos“ medžiagą

Parduokite, išsinuomokite arba suteikite licenciją iš „Sim sim dovanos“ medžiagos

Dauginti, kopijuoti ar kopijuoti „Sim sim dovanos“ medžiagą

Perskirstykite „Sim sim dovanos“ turinį

Ši Sutartis įsigalioja jos dieną.

Šios svetainės dalys suteikia vartotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis ir informacija tam tikrose svetainės srityse. Sim sim dovanos nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri komentarų prieš jiems pasirodant svetainėje. Komentarai neatspindi Sim sim dovanos, jos agentų ir (arba) susijusių įmonių nuomonių ir nuomonių. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo nuomones ir nuomones, nuomones ir nuomones. Kiek leidžia taikomi įstatymai, „Sim sim dovanos“ neatsako už komentarus ar bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl bet kokio komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) pasirodymo. šioje svetainėje.

„Sim sim dovanos“ pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti visus komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias sąlygas.

Jūs garantuojate ir atstovaujate, kad:

Jūs turite teisę paskelbti komentarus mūsų svetainėje ir turite visas reikalingas licencijas bei sutikimus tai padaryti;

Komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kurios trečiosios šalies autorių teises, patentus ar prekių ženklus;

Komentaruose nėra šmeižikiškos, šmeižiančios, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos, kuri yra kišimasis į privatumą.

Komentarai nebus naudojami versti ar skatinti verslą ar papročius ar pristatyti komercinę veiklą ar neteisėtą veiklą.

Jūs suteikiate „Sim sim dovanos“ neišskirtinę licenciją naudoti, dauginti, redaguoti ir įgalioti kitus naudoti, atgaminti ir redaguoti bet kuriuos jūsų komentarus bet kokia forma, formatu ar laikmena.

Hipersaitai į mūsų turinį:

Šios organizacijos gali susieti mūsų svetainę be išankstinio raštiško sutikimo:

Vyriausybės agentūros;

Paieškos sistemos;

Naujienų organizacijos;

Internetiniai katalogų platintojai gali susieti mūsų svetainę taip pat, kaip ir hipersaitą į kitų išvardytų įmonių svetaines; ir

Visos sistemos akredituotos įmonės, išskyrus nepelno siekiančias organizacijas, labdaros prekybos centrus ir labdaros lėšų rinkimo grupes, kurios negali pateikti nuorodų į mūsų svetainę.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų pagrindinį puslapį, publikacijas ar kitą svetainės informaciją, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) neteisingai nereiškia, kad rišimas, patvirtinimas ar patvirtinimas siejančiai šaliai ir jos produktams ir (arba) paslaugoms; ir c) atitinka susiejančios šalies svetainės kontekstą.

Galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas šių tipų organizacijų susiejimo užklausas:

plačiai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;

dot.com bendruomenės svetainės;

asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės;

internetiniai katalogų platintojai;

interneto portalai;

apskaitos, teisės ir konsultacinės firmos; ir

švietimo įstaigos ir prekybos asociacijos.

Patvirtinsime šių organizacijų susiejimo užklausas, jei nuspręsime, kad: a) nuoroda neleis mums atrodyti nepalankiai sau ar mūsų akredituotoms įmonėms; b) organizacija neturi neigiamų įrašų su mumis; c) hipersaito matomumo nauda mums kompensuoja Sim sim dovanos nebuvimą; ir d) nuoroda yra bendros informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų pagrindinį puslapį tol, kol nuoroda: a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) neteisingai nereiškia, kad rišimas, patvirtinimas ar patvirtinimas siejančiai šaliai ir jos produktams ar paslaugoms; ir c) atitinka susiejančios šalies svetainės kontekstą.

Jei esate viena iš 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite gauti nuorodą į mūsų svetainę, turite mus apie tai informuoti siųsdami el. Laišką Sim sim dovanos. Įtraukite savo vardą, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją ir savo svetainės URL, visų URL, iš kurių ketinate susieti mūsų svetainę, sąrašą ir mūsų svetainės, į kurią norite nukreipti, sąrašą nuoroda. Palaukite 2-3 savaites, kol gausite atsakymą.

Patvirtintos organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų svetainę taip:

Naudojant mūsų įmonės pavadinimą; arba

Naudojant vienodą išteklių ieškiklį, susietą su; arba

Naudojant bet kurį kitą mūsų svetainės aprašymą, susietą su tuo, yra prasminga susiejančios šalies svetainės turinio kontekste ir formate.

Draudžiama naudoti „Sim sim dovanos“ logotipą ar kitus meno kūrinius, norint susieti prekės ženklo licencijos sutartį.

Atsakomybė už turinį:

Mes nesame atsakingi už bet kokį turinį, rodomą jūsų svetainėje. Jūs sutinkate mus apsaugoti ir ginti nuo visų jūsų svetainėje pareikštų pretenzijų. Jokia svetainė neturėtų būti rodoma jokioje nuorodoje (-ose), kuri gali būti interpretuojama kaip šmeižikiška, nešvanki ar nusikalstama arba kuri pažeidžia, kitaip pažeidžia arba pasisako už trečiųjų šalių teisių pažeidimą ar kitokį pažeidimą.

Teisių rezervavimas:

Mes pasiliekame teisę reikalauti, kad pašalintumėte visas nuorodas ar bet kokią konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Jūs patvirtinate, kad paprašius nedelsiant pašalinsite visas nuorodas į mūsų svetainę. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias sąlygas ir jų susiejimo politiką. Nuolat siejant su mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių susiejimo sąlygų ir jų laikytis.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės:

Jei mūsų svetainėje radote kokią nors įžeidžiančią nuorodą dėl bet kokios priežasties, galite bet kuriuo metu susisiekti ir informuoti mus. Mes svarstysime užklausas pašalinti nuorodas, tačiau mes neprivalome ar neturime jums atsakyti.

Mes negarantuojame, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga. Mes negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo, taip pat nepažadame užtikrinti, kad svetainė išliks prieinama arba kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

Atsakomybės apribojimas:

Kiek leidžia taikomi įstatymai, mes neįtraukiame jokių pareiškimų, garantijų ir sąlygų, susijusių su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Niekas šiame atsisakyme:

apriboti arba atmesti mūsų ar jūsų atsakomybę už mirtį ar sužalojimą;

apriboti arba atmesti mūsų ar jūsų atsakomybę už sukčiavimą ar apgaulingą neteisingą informaciją;

apriboti bet kokius mūsų ar jūsų įsipareigojimus bet kokiu būdu, kuris neleidžiamas pagal galiojančius įstatymus; arba

neįtraukti jokių mūsų ar jūsų įsipareigojimų, kurių negalima atmesti pagal galiojančius įstatymus.

Atsakomybės apribojimai ir draudimai, nustatyti šiame skirsnyje ir kitur šioje atsakomybės atsisakymo dalyje: a) taikomi ankstesnėje pastraipoje; ir b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, atsirandančius pagal atsakomybės atsisakymą, įskaitant įsipareigojimus, atsirandančius pagal sutartį, deliktą ir įstatymų nustatytų pareigų pažeidimą.

Kol svetainė ir informacija bei paslaugos bus teikiamos nemokamai, mes neatsakysime už bet kokio pobūdžio nuostolius ar žalą.

Norite pamatyti kaip mums sekasi?

Sekite mus socialiniuose tinkluose
Kontaktai

simsimdovanos@gmail.com

SVARBIOS NUORODOS

+370 673 30 822